top of page

disciplíny, které nás baví

 
Podporujeme klienty v dosažení obchodních cílů.
Ke všem projektům přistupujeme komplexně, výkonnostně a s láskou.
Plánování a nákup médií

K plánování a nákupu médií přistupujeme s vysokou pozorností na co nejvyšší efektivitu daného média. Nezajímá nás, kolik návštěv na web dané médium přinese. Zajímá nás kvalita návštěvníků a výběr média, které vedle vysoké míry prokliku nabízí nejlepší konverzní poměr. Každá reklamní plocha má jiný přínos. Některá je vhodná pro výkon a jiná pro budování image. Pozice plánujeme a optimalizujeme tak, aby plnily hlavně stanovené obchodní cíle.


 

Návrh a produkce webu

Najdeme největší mezery vašeho webu a navrhneme změny, které vám pomohou lépe plnit cíle vašeho webu. Zaměřujeme se na opravy chyb v nákupním procesu, AB testování, implementaci změn atd. Také vám navrhneme, jak web upravit a optimalizovat pro mobilní telefony a tablety. Náš tým je připraven navrhnout a vyvinout menší a střední webové projekty včetně kampaňových landing pages a microsites.

Webová Analytika

Webová analytika je pro nás základem pro jakoukoliv marketingovou aktivitu, kterou vyvíjíme. Neměříme jen počet návštěvníků na webu, ale velmi detailně se zaměřujeme na funkčnost celé kampaně v číslech. Měříme celou cestu zákazníka od prvního kliknutí na reklamu až po potvrzení objednávky či zadání osobních dat. Nastavíme měřící nástroje tak, aby měřily správně všechny marketingové kanály a umožnily lépe investovat peníze do kanálů, které opravdu pomáhají splnit cíle kampaně.

Offline vs. Online

Na offline aktivity nahlížíme stejně jako na ty digitální. Řešíme, jak nejlépe tyto dvě disciplíny propojit a udělat z jednodruhové marketingové aktivity komplexní záležitost. Natočíme reklamní spot s vazbou do dalších kanálů, zařídíme produkci jakéhokoliv natáčení se zaměřením na splnění KPI's. 


 

E-mail Marketing

E-mail marketing vnímáme jako klíčovou disciplínu pro splnění prodejních cílů klienta. Jde o jeden z nejefektivnějších kanálů pro oslovení stávajících zákazníků. Připravíme pro vás jednoduchou rozesílku a stejně tak i několikakrokovou kampaň.

 

Social Media Marketing

V oblasti sociáních médií se zaměřujeme na výkonnostní aplikace na Facebooku a další řešení, která umožní pracovat s uživateli dlouhodobě a využít získané kontakty směrem ke splnění obchodních cílů klienta. Vedle kreativních konceptů na sociálních sítích se věnujeme také optimalizaci a vyhodnocení stávajících aktivit na sociálních sítích.

 

bottom of page